+ 90 545 793 88 07
yalcinlarbilisim@gmail.com

Windows Hosting Paketleri & Fiyat Listemiz

Linux Hosting Paketleri & Fiyat Listemiz

Tüm hosting ürünleri, sınırsız kaynaklarla donatılmış yüksek erişilebilirlik (High Availability) ve Yük dengeleme (Load Balancing) altyapılı Yalçınlar Bilişim cloud sunucu mimarisi üzerinde koşan izole sunucularda barındırılmaktadır.

Yalçınlar Bilişim cloud sunucu mimarisi sayesinde bütün hosting ürünleri sınırsız depolama alanına sahiptir. Bu sayede web sitenizin ve eposta hesaplarınızın yaşam döngüsü içerisinde hiç bir zaman ek depolama alanına ihtiyaç duymazsınız.

Yalçınlar Bilişim Cloud mimarisindeki konsolide işlemci ve bellek yönetimi sayesinde web siteniz her zaman gereken miktarda işlemci ve bellek kaynaklarına erişerek istikrarlı ve stabil performansa kavuşur.

Hosting ürününüze ait eposta, dosya, ve benzeri diğer bütün kaynakları http://www.e-destek.com adresindeki kontrol panel ile 7/24 kolayca yönetebilir, ürünleriniz ile ilgili her tür destek ihtiyacı için yine www.e-destek.com üzerinden destek talebi oluşturabilir ve konusunda uzman destek mühendislerine ulaşabilirsiniz.

ISO-9001 Kalite Belgesi ile sertifikalandırılmış www.e-destek.com, yılın her günü 24 saat boyunca bütün ürünleriniz için destek taleplerinize, ortalama 27 dakika yanıt süresi ile hizmet vermektedir.

Sizde Hosting Hizmetinizi bizden almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.