================================================== --> Hosting & Barındırma | Alanya Web Tasarım - Yalçınlar Bilişim
+ 90 545 793 88 07
yalcinlarbilisim@gmail.com

Sunucu sahibi olmanıza gerek yok. Dedicated (Sunucu Kiralama) hizmetimiz kapsamında kurulu olarak stokta bulundurduğumuz Server sistemlerimiz ile, projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz ideal alt yapı olanaklarını ekonomik ve eksiksiz hizmet alternatifleri ile anahtar teslimi çözüm olarak hizmetinize sunuyoruz.

Atx & Rock BarındırmaSunucu Kiralama (Dedicated Server) hizmeti kapsamında barındırılan sunucularda ATX ve Tower tipi kasalarda standart kabul edilen, Rack tipi sunucularda 4U'ya kadar olan ölçülerde fiyat farkı uygulanmaz.

Üstelik Yedekleme Sunucusu, Veritabanı Sunucusu gibi seri (Cross) kablo ile bağlayacağınız sunucular için İnternet Hat kullanım bedeli ödemeksizin yalnızca Fiziksel barındırma ücreti ödeyerek Sunucunuzu barındırabilirsiniz.

KWM Erişimi Tüm Sunucu Kiralama (Dedicated Server) hizmeti alan müşterilerimiz, sunucularında meydana gelebilecek olası bir aksaklık yada sunucularına erişememeleri durumunda sanallaştırılmış monitör ve klavye/mouse bağlantısını kullanarak sunucularına bağlanabilirler.

Ücretsiz olarak sunulan bu hizmet ile sunucunuza Bios seviyesinde erişebilir, yeniden kurabilir, sunucunuzda oluşabilecek açılış hatalarına müdahale edebilir, sunucunuz yanıbaşınızdaymış gibi yönetebilirsiniz.