+ 90 545 793 88 07
yalcinlarbilisim@gmail.com

Hakkımızda

Yalçınlar Bilişim; olarak 2005 yılında Alanya'da hizmet vermeye başladık. Alanya, Serik, İzmir, Antalya ve çevresinde bulunan firmalara Web Tasarım ve Programlama , Google Arama Motoru Optimizasyonu, Katalog Tasarım ve Basım gibi ajans hizmetleri vererek ürünlerini ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmalarında, müşteri portföylerini en yüksek düzeye çıkarmalarında büyük rol oynadık.

Sürekli artan portföylerimiz ve İnternet reklamcılığı sektöründe kazandığımız tecrübe ve kalitemizle bir çok firmanın internet dünyasında ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetleri ile tanışmalarını sağladık.

Yalçınlar Bilişim & İletişim Teknolojileri olarak vizyonumuz; Türkiye' de ve dünyada her geçen gün artan internet kullanıcı sayısı itibariyle, her firmanın bir internet sitesi olmasının gerektiği gerçeğini tüm firmalara aktarmaktır.

Proje Ekibimiz

Osman YALÇIN
Bilgisayar Programcısı
Web Yazılım - Programlama
Ali TURHAN
Bilgisayar Teknikeri
Web Tasarım - Teknik Destek
Sabiha TURHAN
Grafiker
Grafik Tasarım

Yalçınlar Bilişim müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun web siteleri ve yazılımlar üretmektedir. Müşteriler ile birebir görüşülmüş, ihtiyaç analizi yapılmış, en uygun teknolojiler saptanmış ve alınan iş sorunsuz şekilde teslim edilmiştir. Yıllardır çeşitli sektörlerden iş kollarına Web tasarım, web yazılım ve çeşitli grafik - tasarım hizmeti vererek tecrübe kazanmıştır.

Misyon ve Vizyonumuz

Hizmet sektörünün bir parçası olan ve teknik çalışmalar sonucunda oluşturulan web tasarım projelerinin tüm aşamalarını, nasıl olması gerektiğini ve neler kazandırabileceğini, müşterilerimize anlatıp, onları doğru bilgilendirmek. Hizmetin doğru verilmesi durumunda (görsellik, bulunabilirlik ve yönetilebilirlik) web sitelerinin, internet üzerinde fonksiyonu olmayan birer alandan öte, ticari hayatınıza neler katabileceğini ifade etmek. Ve tabiki işimizle ilgili hertürlü konuda teknik destek ve danışmanlık hizmeti vermek.

Web tasarım ve yazılım hizmetini etkileyecek olan tüm teknolojik gelişmeleri takip etmek, sektörün ileride hangi yöne doğru ilerlediği üzerine düşünmek ve ona uygun çözümler üretmek. Kişisel gelişime özen gösterip, paylaşılan bilgilerle bir ekip ruhu yaratmak...