+ 90 545 793 88 07
yalcinlarbilisim@gmail.com
Logo tasarımı; ürün, marka veya şirket kimliğini ifade eden bir araç olup, kısaca misyonun vizyona yansımasıdır. Her ne kadar firma, marka veya ürünün misyonu önemli olsa da, vizyon konusunda eksiklik olmaması da bir o kadar önemlidir. Genellikle amblem kavramı ile karıştırılan logo, aslında pek çok farklılık içermektedir. Amblem; bir fikri veya kurumu temsil eden, genellikle yalnızca resimden oluşan görsel simgedir. Fakat değindiğimiz üzere logo ürün, marka veya şirket kimliğini ifade bir bütündür. Yani amblem logo tasarımının bir öğesidir.

Günden güne artan şirket sayısına paralel olarak logo tasarımlarına duyulan ihtiyaç da artmaktadır. Hal böyle olunca hem logo tasarımı alanında uzman olan ve profesyonel şekilde hizmet sunan kişi veya kurumlar hem de yeteri kadar deneyime sahip olmayan kişiler tarafından logo tasarımı ile ilgili çeşitli hizmetler sunulmaktadır.


Grafik tasarımları ile müşterilerinizin gözüne estetik bir reklam yada yapı ile görüneblir, tasarım içerisinde mesaj iletebilirsiniz. Başarılı ve etkin reklam çalışmaları, estetik ve güzel bir grafik tasarımı ile desteklenmelidir.


Siz hayal edin ve düşünün, biz düşüncelerinizi tasarıma aktaralım. Ve bunu Metin ve görseller ile süsleyerek size uygun hale getirelim.

Vermiş olduğumuz Grafik Tasarım hizmetlerinin başında Logo, Katalog, Broşür, Medya ve Afiş Tasarımları gelmektedir.